Predaj domov

Rodinné domy, postavené spoločnosťou PANFLEX, sú citlivo a individuálne naprojektované, či už ide o bungalovy alebo poschodové domy. Architekti pritom zohľadňujú dispozíciu konkrétneho pozemku, dodrživanie noriem zastavanej plochy a predovšetkým „strážia“ vysokú úžitkovú hodnotu domu. To znamená, že budúci majiteľ bude bývať vo vysoko komfortnom, nadštandardnom rodinnom dome (typický model 5+1) bez zbytočných slepých priestorov, s veľkými izbami (min. 16 m2) a nízkou spotrebou energií.

Výstavba domov

Postavenie domu „na kľúč“ znamená, že budúci užívateľ si môže v kvalitne vybudovanom a zateplenom holodome určiť, aké chce podlahy, obklady, dvere či typ fasádnej farby. Finálna úprava prebieha za spoluúčasti zákazníka. Firma PANFLEX ako investor stavby nevyužíva katalógové projekty, ale nechá si každý dom individuálne navrhnúť architektovi. Keďže výstavba rodinných domov neprebieha masovo, PANFLEX sa realizácii každého svojho projektu venuje s veľkou starostlivosťou. Cieľ – maximálna spokojnosť budúceho užívateľa!

Ponuka domov

Momentálne sú všetky domy predané. Náš tip: O ponuke budúcich stavieb sa môžete informovať na emailovej adrese martin.sukup@panflex.sk.

Rodinné domy

Spoločnosť PANFLEX zabezpečuje výstavbu rodinných domov na kľúč, pričom využíva svoje bohaté skúsenosti predajcu stavebnín a výhodnejšie ceny materiálov z vlastných zdrojov. Firma si pred začatím realizácie projektu zakupuje pozemky do svojho vlastníctva a vybavuje všetky typy povolení, takže zákazníkovi predáva hotovú stavbu s čistým majetkoprávnym vysporiadaním a príslušnými certifikátmi. Na stavbu domov využíva PANFLEX iba kvalitné materiály a ako realizátora stavby si vyberá overených, spoľahlivých dodávateľov, s ktorými dlhodobo spolupracuje. Výsledkom je rodinný dom vysokej kvality a štandardu bez reklamácií so zárukou na 5 rokov!

PANFLEX – SLOVENSKO, s.r.o.
Vrádište č. 53
908 49 Vrádište

GPS súradnice
48.819152, 17.193732

Naše webové stránky nevyužívajú žiadne súbory cookies. Viac informácií.