Panflex – Slovensko ponúka stieracie rakle TruPointTM od firmy Flexo Concepts. Sú navrhnuté tak, aby zlepšili kvalitu tlače a znížili prevádzkové náklady tlačiarní. Medzi tieto produkty patria rakle Orange pre úzku dráhu, rakle Durapoint pre vlnitú lepenku, tesniace rakle Polyester, UHMW rakle a ďalšie.

Výhody

  • vysoká životnosť vedie k menej častým výmenám a teda i ku kratšiemu odstaveniu stroja
  • eliminuje poškodenie rastrového valca
  • bezpečná inštalácia a demontáž - výrazné zníženie úrazov pri manipulácii
  • rovnomerné dávkovanie farby
  • vysoká kvalita tlače

STIERACIE RAKLE pre úzku dráhu OrangeTM

Stieracie rakle OrangeTM sú navrhnuté zo špeciálne formulovaného polyméru, ktorý vykazuje charakteristickú tuhosť, pevnosť a klznosť. Poskytujú stabilné opotrebenie bez štiepenia alebo popraskania.

Špecifikácia

Voľba hrúbky, šírky a profilu rakle je daná konfiguráciou rastrového valca a tlačovej farby. Všeobecne platí, že pre vyššiu lineatúru a nižšie prenosy je potrebný užší profil Micro-TipTM (M8, M10, M15 a M25).

STIERACIE RAKLE pre kartonáž DuraPointTM

Stieracie rakle DuraPointTM sú rakle novej generácie pre vlnitú lepenku.

Špecifikácia

Voľba hrúbky, šírky a profilu rakle je daná konfiguráciou rastrového valca a tlačovej farby. Štandardné profily raklý sú skosené v uhloch 30° a 40° alebo rovný hrot. Pre hrúbky od 1 mm je možná i lamela - podľa požiadaviek.

TESNIACE RAKLE PolyesterTM

Táto tesniaca rakla je navrhnutá tak, aby nahradila oceľovú a znížila poškodzovanie rastrového valca v rastrovej komore. Materiál rakle PolyesterTM je vysoko odolný voči chemikáliám a ponúka vysokú životnosť rakle.

Dopyt

Naše webové stránky nevyužívajú žiadne súbory cookies. Viac informácií.