Produkty

Doprava tovaru

Rýchlo a spoľahlivo! Vybraný a zakúpený tovar vám dopravíme na miesto určenia buď okamžite, alebo expedujeme v termíne podľa dohody. Na prepravu menších množstiev využívame vlastnú skriňovú dodávku, dopravu väčšieho objemu materiálu na paletách zabezpečujeme vlastným nákladným autom s hydraulickou rukou. Súčasne využívame služby troch externých zmluvných prepravcov.

Kalkulácia

Koľko potrebujem, a čo ma to bude stáť? V PANFLEX-e žiadny problém! Naši skúsení pracovníci vám poradia s výberom pri zohľadnení vašich možností a pripravia výpočet potrebného množstva materiálu súčasne s cenovou kalkuláciou. Službou navyše je napríklad možnosť vypracovania kladačského plánu pre dlaždice, obklady či stropné systémy. S nami môžete vždy rátať!

Nezabudli ste na nič?

Poznáte to – počas stavby sa vždy vynorí celý rad nečakaných problémov. Riešenie? Bleskovo dokúpiť, čo treba: materiál, náradie, často len v kusovom množstve. Tu oceníte náš profesionálny prístup a vďaka veľkému počtu výrobkov, ktoré držíme skladom, možnosť okamžitého nákupu všetkého, čo potrebujete, aby ste pokračovali v práci. Na PANFLEX sa môžete vždy spoľahnúť!

Od základov po strechu

Vitajte vo Vrádišti! Obchod so stavebninami spoločnosti PANFLEX ponúka kompletný sortiment stavebného materiálu so širokým zastúpením najznámejších dodávateľských značiek zo Slovenska i zo zahraničia. V porovnaní s konkurenciou je väčšina základného tovaru ihneď k dispozícii skladom. Popri sklade priamo na predajni využívame aj veľkokapacitný externý sklad s plochou 3000 m2, určený predovšetkým na paletovaný materiál. Individuálne objednávaný, špeciálny tovar vieme z centrálnych skladov dodať do 48 hodín, z výrobných podnikov do 10 pracovných dní.

Okrem výberu z rozsiahlej škály kvalitných materiálov za výhodné ceny môžu zákazníci využiť odborné rady našich pracovníkov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti stavebníctva. Samozrejmosťou v ponuke našich služieb je zabezpečenie dopravy zakúpeného materiálu až na miesto stavby.

Náš tip: Hľadáte stavebnú firmu pre realizáciu vašej novostavby či rekonštrukcie? Na základe našich dlhoročných skúseností vám dokážeme zabezpečiť spoľahlivú stavebnú firmu, overenú vďaka našim partnerským vzťahom. Vyberieme pre vás dodávateľa, ktorý pracuje kvalitne, s remeselnou zručnosťou a môže nastúpiť vo vami požadovanom termíne.

PANFLEX – SLOVENSKO, s.r.o.
Odštepný závod STAVEBNINY
Vrádište č. 53
908 49 Vrádište

GPS súradnice
48.819152, 17.193732

Naše webové stránky nevyužívajú žiadne súbory cookies. Viac informácií.