Kvalitná vonkajšia izolácia stavby šetrí užívateľovi prevádzkové náklady a súčasne pomáha vytvárať v interiéri príjemnú klímu nielen v zime, ale tiež počas letných horúčav. V základovej časti domu má za úlohu udržať pred dverami dotieravú vzlínavú vlhkosť.

Proti vlhkosti

Na izoláciu stavieb proti vlhkosti majú stavebniny PANFLEX v ponuke asfaltované pásy, PVC fólie a stierkovacie hmoty. Asfaltové pásy možno použiť tiež proti vzlínajúcej vlhkosti a vybrané typy plnia navyše funkciu protiradónovej izolácie.

Fasádne izolácie

V dnešnej dobe neustáleho rastu cien energií je potrebné si uvedomiť, že najúčinnejší spôsob ako najefektívnejšie zlepšiť energetickú bilanciu budovy je zateplenie obvodového muriva. Ako izolanty ponúkame osvedčený materiál rôznej hrúbky - expandovaný polystyrén, extrudovaný polystyrén alebo izolačné dosky z kamennej vlny.

 

Strešné izolácie

K zníženiu nákladov na energie prispieva taktiež kvalitné zateplenie strešnej konštrukcie. V PANFLEXE ponúkame široký sortiment strešnej izolácie z expandovaného polystyrénu, minerálnu vatu zo skleného vlákna a minerálnu vatu z kamennej vlny.

 

 

Kontaktujte násNaše webové stránky nevyužívajú žiadne súbory cookies. Viac informácií.