Prakticky všetky základné materiály pre hrubú stavbu máme v skladoch a môžeme ich dodať okamžite, aby ste svoj plán mohli začať realizovať čo najskôr.

Náš tip: Využite možnosť komplexnej dodávky oceľových výstuží pre železobetónové konštrukcie! Máme na sklade všetky štandardné rozmery železa, strmienka a k dispozícii je tiež ohýbačka Ormer Mechanics pre rýchle zhotovenie individuálnych, neštandardných profilov.

 

Základová doska

Debniace tvárnice

Použitie debniacich tvárnic šetrí náklady a skracuje čas výstavby základovej dosky, pretože nepotrebujete debnenie. Tvárnice sa vyrábajú v šírkach 15, 20, 30,40 a 50 cm, všetky rozmery sú k dispozícii v predajni. Stavebniny PANFLEX majú zastúpenie značiek Leier, Prescot a Brož.

 

Oceľová výstuž

Kari siete

Betonárska oceľ

Ohýbaná oceľ

Ohýbaná oceľ je súčasťou každej železobetónovej konštrukcie. Ohýbanie a strih ocele zabezpečujeme kvalifikovaným pracovníkom na kombinovanej ohýbačke Ormer Mechanics.

Hydroizolácie

PVC fólie

PVC fólie sa používajú na izoláciu spodnej časti stavby proti zemnej vlhkosti, tlakovej vode a tiež ako protiradónová izolácia.

 

Asfaltové pásy

Asfaltové pásy sa osvedčili v náročných podmienkach a predstavujú ideálny izolačný systém základovej časti stavby proti vlhkosti a tlakovej vode zo zeme. Slúžia tiež ako účinná izolácia proti radónu.

Murovacie materiály

Tehla

Klasická tehla predstavuje osvedčený prírodný stavebný materiál s dobrými izolačnými vlastnosťami a nosnosťou. Podľa povrchu a technológie výroby ju delíme na brúsenú a nebrúsenú. Výhoda brúsenej tehly je až 50-percentná úspora času pri výstavbe. Spoločnosť PANFLEX zastupuje a ponúka širokú škálu výrobkov renomovaných výrobcov Wieneberger, Leier, KMBeta, Heluz.

Katalóg výrobcu je možné zobraziť po kliknutí na jeho názov.

 

 

Pórobetón

Pórobetón je moderný stavebný materiál vyrábaný z kremičitého piesku. Jeho hlavnou výhodou je menšia hmotnosť v porovnaní s klasickou tehlou. Naše stavebniny majú zastúpenie pre firmy Termalica, Porfix, Ytong.

Katalóg výrobcu je možné zobraziť po kliknutí na jeho názov.

 

Náš tip: Ako jediné stavebniny v regióne vieme zabezpečiť dodávku kompletného sortimentu spoločnosti Termalica z Poľska, ktorej výrobky sa vyznačujú najvýhodnejším pomerom ceny ku kvalite na trhu.

Betón

Betónové murovacie tvarovky sa používajú najmä na vymurovanie pivníc, garáží a stavbu oplotenia. Zastupujeme a dodávame produkty osvedčených značiek Leier a Prescot.

 

 

Stropný systém

Montovaný stropný systém

Montovaný stropný systém sa skladá z nosníkov a vložiek. Tieto môžu byť betónové alebo keramické. Máme zastúpenie pre firmy Prescot, Wieneberger, Leier, KM Beta.

 

 

Panelový stropný systém

Panelový systém

Stropné panely PRESPAN umožňujú po príjazde vozidla na stavbu do hodiny uložiť a pripraviť strop k nadbetonávke.

 

 

 

Predpätý panelový systém

Predpäté LHD panely patria k najmodernejším typom stropných konštrukcií. Výhodou je časová úspora a taktiež odbúranie nadbetonávky.

 

 

Filigránový stropný systém

Filigránový strop tvorí železobetónový panel, ktorý sa navrhuje, vyrába a prispôsobuje danému tvaru stavby.

 

Náš tip: K stropnému systému dodávame kladačský plán s projektom, ktorý náš partner – výrobca spracuje pre zákazníka zadarmo a garantuje jeho bezpečnosť.

Komíny

Kotol na tuhé palivo

Smart, Multikeram, Multikeram LAS

Kondenzačný plynový kotol

Multikeram LAS, Multikeram LAS P1

Kotol na pelety

Smart, Multikeram, Multikeram LAS

Turbo plynový kotol

Multikeram LAS, Multikeram LAS P1

Náš tip: Všetky komínové systémy vám dodáme podľa vašej špecifikácie do 10 dní od objednávky.

 

Kontaktujte násNaše webové stránky nevyužívajú žiadne súbory cookies. Viac informácií.